Луганська область, Старобільський район

СТРАТЕГІЧНІ, ОПЕРАТИВНІ ЦІЛІ ТА ЗАВДАННЯ

Дата: 03.09.2020 13:56

Спираючись на результати соціально-економічного аналізу, SWOT-аналізу та SWOT-матриці, з урахуванням порівняльних переваг, викликів та ризиків, а також стратегічного бачення перспективної Марківської ОТГ, члени робочої групи обрали, як базову, динамічну (конкурентну стратегію), яка передбачає формування конкурентних переваг громади шляхом мінімізації впливу на розвиток слабких сторін за допомогою можливостей, які зараз виникають в нашій країні та у світі. При цьому громада повинна максимально використати свої сильні сторони.

Таким чином були обрані три головні сфери фокусування зусиль із забезпечення подальшого розвитку перспективної Марківської громади