Луганська область, Марківський район

Бюджет участі крокує громадою...

Дата: 08.09.2020 10:56

Приємні зрушення відбуваються нині на Марківщині. Розпочали етап реалізації проєкти Бюджету участі. Приємно спостерігати за ініціативним та не байдужими людьми, які врешті почали вірити в позитивні зміни й співпрацювати з Марківською селищною радою на благо своєї громади. До відділу економічного розвитку, інвестицій та інформаційно-комунікаційних технологій Марківської селищної ради звернулася Ініціативна група мешканців вул. Вишневої та кв. Молодіжний на чолі з Сусанною Авакян, з пропозицією облаштування зони відпочинку та дозвілля на Білій криниці. Таким чином, був написаний проєкт для реалізації ідеї через Бюджет участі.  Тож, зараз тривають роботи по облаштуванню зони відпочинку, а саме: встановлення столиків та лавочок, фарбування елементів екстер’єру прилеглої території.

Добре, коли людська небайдужість та активна завзятість підтримується місцевою владою. Адже тільки разом ми зможемо побудувати міцну та процвітаючу громаду!

Сподіваємось, що після облаштування затишної зони дозвілля, всі відвідувачі Білої криниці слідкуватимуть за порядком, а не тільки ті,  хто його влаштував. Будьмо чемними людьми та господарями на своїй землі!