ТОВ «Марківський сирзавод» сьогодні 49 років – ВІТАЄМО!

Дата: 11.09.2020 10:20
Кількість переглядів: 1973

Фото без описуСправжня гордість Марківського району ТОВ «Марківський сирзавод» є найбільшим сироробним заводом на території Луганської та Донецької областей із більш ніж сорокарічною історією та традиціями виробництва, продукція якого відома споживачам не тільки Луганської та Донецької областей, а й інших регіонів України, та користується великим попитом. Завод представлений в Харківській, Дніпровській областях та в Києві. Асортимент продукції налічує більше 15 видів твердих сирів, вершкове масло, сметана, фасована цільномолочна продукція та ін. Завершується модернізація цеху сухих молочних продуктів, незабаром почнеться випуск сухого молока, сухої молочної сироватки та сухого знежиреного молока. Майже щодня на столі кожної марківської родини якісна продукція цього підприємства.

Тож, у цей святковий для Вас день народження, дозвольте привітати від усієї Марківської громади чудовий колектив ТОВ «Марківський сирзавод». Щиросердно бажаємо вам невичерпної наснаги в роботі, добробуту Вашим родинам, блискавичного й постійного збуту своєї продукції, світового визнання та високих досягнень! Нехай Вашу дбайливу працю охороняє всевишній! Миру, добра й процвітання ще на довгі літа!

З повагою, голова Марківської ОТГ Ігор Дзюба