Про футбол ...

Дата: 12.09.2020 09:25
Кількість переглядів: 1939

Протягом липня-серпня 2020 року тривав I етап Чемпіонату Луганської області з футболу 2020. Футбольна команда «Нива», за фінансової підтримки Марківської селищної ради, мала в повному обсязі можливості брати участь у даному Чемпіонаті.

ФК «Нива», яка гідно представляє Марківську об’єднану територіальну громаду, зайняла III сходинку у турнірній таблиці.

Сьогодні, 12 вересня, розпочався II етап Чемпіонату. ФК «Нива» (Марківська ОТГ) в повній готовності продовжує боротьбу за звання чемпіона у I лізі разом з командами: «Скіф», «Будівельник», «Лисичанськ – Шахта ім. Мельнікова», «Кремінна», «Олімп».

І ось, наразі, маємо перші результати. «Будівельник» цього разу обіграв на своєму полі «Ниву» з рахуноком 2:1. Але це тільки початок!

Бажаємо всім командам якнайменше травмувань та якнайбільше перемог. І, звичайно, віримо в команду Марківщини! Вперед до нових звершень!