Дата: 16.09.2020 16:57

Найменування і місцезнаходження Центру

Повна назва: Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Марківської селищної ради Луганської області. Адреса: вул. Центральна, 18, смт. Марківка, Луганська область, 92400

Найменування посад та умови оплати праці

Консультант Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Марківської селищної ради.

Оплата праці здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства України.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посади педагогічних працівників Центру (далі – претенденти)

На посади педагогічних працівників Центру можуть бути призначені особи, які є громадянами України, вільно володіють державною мовою, мають вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менш як п’ять років та які пройшли конкурсний відбір і визнані переможцями конкурсу відповідно до Порядку призначення на вакантні посади  педагогічних працівників Центру, затвердженого наказом відділу освіти від 16.09.2020 року №13 «Про оголошення конкурсу на посади педагогічних працівників КУ Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Марківської селищної ради Луганської області.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі, та строк їх подання

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі на посаду  педагогічного працівника Центру, подає особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) такі документи:

- копію паспорта громадянина України;

- заяву про участь у конкурсі

- автобіографію або резюме (за вибором);

- копію трудової книжки;

- копію  документа про вищу освіту  з додатками, не нижче освітнього ступеня  магістра (спеціаліста);

- письмову згоду на збір й обробку персональних даних;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду.

Кінцевий строк подання документів для участі в конкурсі – 27.09.2020 року.

Дата, місце й етапи проведення конкурсного відбору

Конкурс на посади консультантів відбудеться 30 вересня 2020 року о 15.00 год. за адресою:

смт Марківка, вул. Центральна, 18, каб. № 301.

Конкурсний відбір складається з таких етапів:

- подання претендентом документів, що підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам;

- вивчення конкурсною комісією поданих документів;

- фаховий іспит;

- визначення переможців та оприлюднення результатів Конкурсу.

Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору

Бородавка Анатолій Сергійович – начальник відділу освіти Марківської селищної ради; тел: 0955153374;  rmk_metodist@ukr.net