Луганська область, Марківський район

Шановні працівники закладів дошкільної освіти Марківщини!

Дата: 27.09.2020 08:28
Кількість переглядів: 1950

Сердечно вітаємо вас із професійним святом. Професія працівника дошкільної освіти вимагає глибокої самовіддачі, значного терпіння та нескінченної любові до своєї справи. Виховання дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє.

З нагоди свята вшановуємо та приєднуємося до теплих слів вдячності на адресу вихователів, методистів, нянечок та всіх працівників дошкільних закладів.

Бажаємо міцного здоров’я та успішного втілення творчих ініціатив. Нехай професіоналізм і набутий практичний досвід допомагають вам реалізовувати сучасні програми виховної роботи з дітьми. А життя буде сповнене незгасною енергією, любов’ю вихованців, підтримкою батьків та теплотою рідних.

З повагою, голова Марківськоі ОТГ Ігор Дзюба