Луганська область, Марківський район

Бюджет участі крокує Марківською громадою!

Дата: 01.10.2020 13:12

Раді повідомити, що наш проєкт «Тренажери замість гаджетів» наразі успішно реалізований!

Марківською громадою був оголошений конкурс на участь проєктів у Бюджеті участі. Ініціативна група «Територія успіху» села Бондарівка без вагань взяли участь та подали проєкт.

І ось на майданчику біля гімназії з’явилися чотири тренажери, які були придбані за кошти громади, та дві лавочки. Лавочки ж були куплені за кошти жителів Бондарівки, що передбачалось як співфінансування проєкту.

Встановлювати тренажери та лавочки взялися активні батьки, брати та дідусі учнів Бондарівської гімназії: Понеділок В.П., Харченко Є.А., Калюжний І.І., Цалко І.М., Гельвіх А., Гуц Д., Ткаченко О.А., вчителі та робітники гімназії.

До тренажерів вже проклали шлях не тільки учні гімназії, а й мешканці села.

Тож, Бюджет участі діє, бо самі в цьому переконалися!

Керівник проєкту – Капля Людмила Іванівна