Луганська область, Марківський район

Результати Бюджету участі вже в СК «Україна»

Дата: 07.10.2020 10:44

Створення куточка настільних ігор у сільському клубі «Україна» надасть можливість дітям, молоді та дорослим з користю проводити свій вільний час. Реалізація даного проєкту створить кращі умови для культурно-ігрового розвитку громадян. Проєкт передбачає формування у жителів громади усвідомленої необхідності культурно-ігрового розвитку, тісного здорового спілкування. Підняття емоційного стану, настрою. Ігровий куточок стане затишним місцем для розважального відпочинку. З таким позитивним та цілеспрямованим настроєм ініціативна група «Новий вибір» на чолі з Романом Хрипченко подали свій проєкт до Бюджету участі Марківської селищної ради. До сьогодні у сільському клубі «Україна» окрім настільного тенісу були відсутні інші настільні ігри. Відтепер, після реалізації проєкту всі бажаючи матимуть змогу проводити своє дозвілля змістовно та в колі друзів. Настільний футбол та більярд вже перевірили на собі члени ініціативної групи, на фото помітно захопливий блиск в очах користувачів новими іграми. Впевнені, що відвідувачів в СК «Україна» значно побільшає.

Отже, Бюджет участі це реально! Долучайтеся в наступному році до нас, чекаємо Вас з новими ідеями!