Шановні працівники пошти !

Дата: 09.10.2020 08:25

Щиро вітаю Вас із Всесвітнім днем пошти. Щодня багато людей користуються послугами поштового зв’язку, відправляючи листи, телеграми, поштові перекази, передплачуючи й отримуючи улюблені газети і журнали. Кожен з Ваших клієнтів розраховує на оперативність і високу якість послуг. Приємно, що поштовики усвідомлюють це, намагаються якнайповніше враховувати зауваження і пропозиції громадян, налагоджувати з ними взаємовигідну співпрацю, дбають про розширення ринку поштових послуг, зміцнення довіри споживачів. Саме інтереси та довіра клієнта є відправною точкою при визначенні стратегії розвитку поштової служби. Не маю сумніву, працівники пошти і надалі відіграватимуть важливу роль в оперативному інформуванні населення, працюватимуть над зміцненням мережі поштового зв’язку, поліпшенням якості роботи та культури обслуговування. Прийміть щиру вдячність за щоденну працю, терпіння і наполегливість у роботі, за те, що прокладаєте мости дружби між людьми, яких розділяє простір. Щиро бажаю Вам вагомих професійних успіхів, реалізації планів, щастя і благополуччя.

З повагою, голова Марківськоі ОТГ Ігор Дзюба