Луганська область, Старобільський район

Обговорення технічних завдань до заходів реалізації стратегії Марківської ОТГ

Дата: 07.10.2020 11:29

На засіданні робочої групи з розробки Стратегії розвитку перспективної Марківської ОТГ обговорили пропозиції ООН жінки щодо змісту дерева цілей громади. продовжили обговорення технічних завдань до заходів із плану реалізації Стратегії перспективної Марківської ОТГ. Також предметом обговорення були попередньо напрацьовані матеріали із визначення орієнтовного фінанасового плану реалізації Стратегії. За підсумками обговорення змісту  16 пропозицій ООН жінки до дерева цілей громади, врахували 12 пропозицій, з яких 9 - повністю та 3 - переважно-частково. Члени робочої групи прийняли до відома інформацію щодо стану додаткового опрацювання ТЗ до заходів із плану реалізації Стратегії переспективної Марківської ОТГ, завершили підготовку відповідних матеріалів з означеного питання до наступного засідання групи.