З професійним святом привітали аграріїв району

Дата: 13.11.2020 12:45

Фото без описуЩорічно у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства в Україні.

Це – свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ.

Це – свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

Тож, напередодні Дня працівників сільського господарства, голова Марківської об’єднаної територіальної громади Ігор Дзюба, в.о. голови Марківської РДА Олена Цовма разом із начальником відділу агропромислового розвитку Іриною Григоренко, мали нагоду особисто привітати трудові колективи аграріїв Марківщини.

Запашні короваї, як символ та результат щоденної клопіткої праці отримали керівники агроформувань – Наталія Пульна, Сергій Григоренко, Олександр Бондар, Олександр Палазюк, Лілія Нескоромна. Щирі слова подяки за самовіддану працю, розуміння і мудрість, натруджені руки, вагомий, неоціненний внесок у розвиток сільськогосподарської галузі району та країни в цілому зичив цього дня Ігор Анатолійович та побажав усім міцного здоров’я, миру та Божого благословення.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомі виробничі показники та з нагоди професійного свята Дня працівників сільського господарства  районні відзнаки отримали:

• Головний інженер СТОВ «Вікторія Плюс» - Євген Базікало;
  • головний інженер ПрАТ «Бондарівське» - Сергій Воронько;
  • інспектор з кадрів Північного регіону Марківського району ПрАТ «Агротон» - Лілія Клєпікова;
  • бухгалтер Північного регіону Марківського району ПрАТ «Агротон»  - Тетяна Бондар;
  • інженер з кадрів ТОВ «Мирне Плюс» - Тетяна Гончарова;
  • головний агроном СТОВ «Агрофірма Марківське» - Євген Шимка.

Дипломами Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України за підписом заступника міністра Тараса Висоцького одержали – директор ТОВ «Мирне плюс» Наталія Пульна та головний агроном СТОВ «Агрофірма Марківське»  Євген Шимка. Листом подяки Луганської обласної державної адміністрації Луганської обласної військово-цивільної адміністрації нагородили головного інженера СТОВІ «Агрофірма «Марківське» В’ячеслава Щенікова.

Дякуємо за Вашу сумлінну та багаторічну працю і бажаємо міцного здоров’я, нехай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, нехай втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість Вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу!

Хай обходять Вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї!