Луганська область, Старобільський район

Відбулось засідання позачергової сесії Марківської селищної ради

Дата: 16.11.2020 14:33

16 листопада 2020 року голова  Марківської селищної ради Ігор Дзюба провів засідання позачергової двадцять п’ятої сесії. В роботі пленарного засідання взяли участь 15 депутатів. На розгляд сесії були надані наступні питання порядку денного:

1. Про внесення змін до бюджету Марківської селищної ради на 2020 рік.
  2. Про внесення змін до структури Марківської селищної ради та її виконавчого комітету.
  3. Про надання статусу відокремленої юридичної особи відділу фінансів Марківської селищної ради Луганської області.
  4. Про створення відділу культури, національностей, релігій та туризму Марківської селищної ради Луганської області.

З рішенням позачергової сесії та результатами поіменного голосування можна буде ознайомитися згодом на офіційному веб-сайті Марківської громади за посиланням: https://markivska-gromada.gov.ua/docs/