Луганська область, Старобільський район

Шановні працівники енергетичної галузі району! Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем енергетика!

Дата: 22.12.2020 08:00

День енергетика – це дата, яка об’єднує багато поколінь енергетиків, і молодих спеціалістів, які лише починають свій професійний шлях, і досвідчених фахівців, які вже відбулися професійно, і ветеранів галузі, на яких ми рівняємося.

Успішна робота кожної окремої галузі господарства безпосередньо залежить від ефективного функціонування енергетичного сектору. Завдяки Вам працює промисловість, функціонують транспорт і зв’язок, ви створюєте світло і затишок у кожній оселі. Щодня, щогодини ви виконуєте свою професійну справу з повною віддачею всіх своїх знань, вміння, найкращих якостей душі.

Тож бажаємо стабільної, безаварійної роботи, удачі та всіх благ людям, від яких залежить світло і тепло в оселях рідного краю. Нехай Вам завжди світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові! Нехай життя кожного з Вас буде наповнене енергією світла!