Селищний голова Марківської селищної ради провів виїзний прийом в Сичанському

Дата: 27.01.2021 12:37

Фото без описуОдним із дійових інструментів по вивченню та вирішенню проблем жителів  громади є проведення виїзних прийомів громадян головою Марківської громади.

Відповідно до затвердженого графіка, 27 січня, голова Марківської громади Ігор Дзюба разом із заступником Юрієм Ковтуном відвідав село Сичанське та в рамках робочого візиту провів виїзний прийом громадян.

Під час зустрічі з жителями села Ігор Анатолійович зауважив, що виїзні прийоми здійснюються з метою поспілкуватися з громадою, безпосередньо від неї почути про існуючі проблеми і разом пошукати можливі шляхи їх вирішення.

На прийом звернулися жителі села, яких турбували питання. В ході прийому  жителі сільської ради піднімали ряд важливих питань життєдіяльності громади різного роду суспільних відносин та галузей, зокрема: покращення водопостачання, благоустрій кладовища, ряд земельних питань та інші. Активну участь в обговоренні порушених жителями питань взяла староста Наталія Рибалка. Наталія Петрівна поінформувала керівника громади про проблеми Сичанського та інших сіл, які знаходяться у її підпорядкуванні. Під час проведення особистого прийому громадян, головою громади були надані роз’яснення по суті порушених питань, які він взяв на особистий контроль.