Щодо організації робочого процесу у сфері земельних відносин обговорили на нараді в Марківській селищній раді

Дата: 05.02.2021 13:18

Фото без опису05 лютого голова Марківської об’єднаної громади Ігор Дзюба провів робочу нараду з старостами сіл ОТГ та землевпорядниками за участю секретаря селищної ради, заступників, відділу земельних відносин Марківської селищної ради та поліцейського громади Івана Білянського.

Головними питаннями на нараді були впорядкування роботи відділу земельних відносин Марківської селищної ради, актуальні питання у земельній сфері. Щодо організації робочого процесу відділу із підпорядкованими йому землевпорядниками на відповідних територіях доповідала начальних відділу земельних відносин Олена Самардакова. У своїй доповіді Олена Миколаївна звернула увагу землевпорядників на роботу з громадянами, розпорядженням землями державної власності, оформлення оренди городів та створення громадських пасовищ, розробки документації з нормативно-грошової оцінки, приведення документації відповідно до законодавства та вимог діловодства.

Також було обговорено проблемні питання, які виникають у ході роботі.

Тож, землевпорядникам були надані практичні рекомендації щодо бездоганно виконання їх посадових обов*язків з метою злагодженої та продуктивної роботи на благо громади.

Мав нагоду звернутися до присутніх старост поліцейський громади Іван Білянський, який  закликав до тісної співпраці задля безпеки жителів громади.

В ході засідання всі присутні отримали вичерпні відповіді стосовно земельних питань, але це тільки початок роботи.