Звертайтесь за безоплатною правовою допомогою!

Дата: 11.02.2021 10:44

Фото без описуЗа минулий рік Міловським місцевим центром було отримано загалом 1880 звернень від громадян. З них, для надання безоплатної вторинної правової допомоги (кілька сотен справ), клієнтам призначався юрист від місцевого центру, або адвокат, які безоплатно відстоювали  інтереси клієнтів в суді.

Більшість наших клієнтів була внутрішньо переміщеними, або малозабезпеченими особами. На рахунку наших юристів і адвокатів – багаторічний досвід та сотні успішних судових справ, сотні задоволених людей та значні суми зекономлених людських коштів. Виграні справи різного рівня — від рядових визначень народжених чи померлих на непідконтрольній території до скасування несправедливо накладених багатотисячних штрафів; від аліментів до одержання житла.

Найбільше питань було з цивільного та сімейного права; також значна кількість питань з соцзабезпечення та пенсійного права. Ще одна провідна тема 20-21 років – земельна реформа, земельне право та безоплатне одержання земельних ділянок від держави.

Нагадаємо, що безоплатна ?п?е?р?в?и?н?н?а? правова допомога у вигляді консультацій надається всім бажаючим.

Безоплатна ?в?т?о?р?и?н?н?а? правова допомога у вигляді послуг безоплатного адвоката (для представництва інтересів особи в суді та інше) можлива для певних незахищених категорій осіб, зазначених у Законі про БПД. Це, насамперед, малозабезпечені, внутрішньо переміщені особи, діти та діти-сироти (їх законні представники), особи з інвалідністю, учасники АТО/ООС та інші.

На початок 2021 року Міловський місцевий центр працює за звичайним графіком. Цьому не перешкоджує ні карантин, а ні локдаун, прийом ведеться як дистанційно, так і особисто.

У минулому році скінчився строк співпраці з благодійною організацією «Восток-SOS», завдяки якій весь минулий рік юристи місцевого центру мали змогу дістатись до віддалених сіл Міловського, Марківського, Біловодського, Станично-Луганського районів та прийняти звернення від місцевих жителів, економлячи їх кошти та час. Наразі ведеться робота по відновленню партнерства, а до того кожен може звернутись за безоплатною правовою допомогою дистанційно, за телефоном або відео-зв’язком у будь-який зручний спосіб та робочий час.
Також працюють наші дистанційні пункти, вони розташовані в Марківській бібліотеці, Марківській ОТГ, Городищенській сільраді, Станично-Луганському УСЗН, Передільській сільраді та районних секторах філій ДУ "Центр пробації" в усіх зазначених районах.
За правовою допомогою можна звертатись в робочі часи до:

Міловського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, що знаходиться в смт Мілове, вул. Миру, 37 (2-й поверх), тел. для консультацій: (06465) 2-14-54, 099 640 93 68 та 098 446 26 91 (також Viber);

—  Біловодського бюро правової допомоги у смт Біловодськ, вул. Біловоди, 9, тел. (06466) 9-12-78;

Станично-Луганського бюро правової допомоги: смт Станиця Луганська, вул. Центральна, 31, 2й поверх, тел.: (06472) 2-14-54.