Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

Дата: 15.02.2021 08:43

Фото без опису15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниця виведення військ з Афганістану. Нині, у 32-гу річницю тієї незабутньої події, ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів-афганців і їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу.

З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни. Але священною є пам’ять про Ваш героїзм, мужність при виконанні інтернаціонального обов’язку, готовність платити найдорожчу ціну - своє життя. Ви є взірцем для нинішніх воїнів-захисників України в зоні АТО. Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру, і як ніхто усвідомлюєте свою відповідальність за долю прийдешніх поколінь. Ви є взірцем служіння народу та державі у наші дні.

Вітаємо з цією пам’ятною датою Вас, ветерани Афганської війни, що повернулися на рідну землю, вкриті бойовою славою, вітаємо Ваших рідних і близьких, які, незважаючи ні на що, в свій час вірили, що Ви, їхні сини, брати, кохані, знову переступите поріг батьківської оселі.

Низький уклін Вам, миротворці. Хай затишок, добро і шана оточують Вас скрізь!

Наснаги Вам, щастя, радості, успіхів у праці на благо родини, Марківщини та рідної України!

Честь і слава Вам, шановні ветерани Афганістану!

З повагою, селищний голова Марківської селищної ради Ігор Дзюба