Перші підсумки «Декларування 2021»

Дата: 22.02.2021 09:44

За словами начальника Старобільського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Луганській області Світлани Дудник, за січень поточного року громадянами та особами, які провадять незалежну професійну діяльність, мешканцями території обслуговування відділу вже подано 65 декларації про майновий стан та доходи, отримані протягом 2020 року.

Загальна сума задекларованого доходу складає 4,7 млн гривень. До сплати самостійно нараховано 167,4 тис. грн податку на доходи фізичних осіб та 30,5 тис. грн військового збору.

За словами Світлани Дудник, обов’язковому декларуванню підлягають:

- доходи, з яких при нарахуванні або виплаті податок на доходи фізичних осіб не утримувався;

- доходи від особи, яка не є податковим агентом;

- доходи у вигляді спадщини  та подарунків від осіб, які не є членами сім’ї першого та другого ступеня споріднення;

- доходи від продажу інвестиційних активів;

- іноземні доходи.

Звертаємо увагу, що платники податків можуть подати декларацію про майновий стан і доходи онлайн, скориставшись сервісом Електронний кабінет.

Податківці закликають громадян, декларувати власні доходи, не відкладаючи подання декларації на останні дні. Нагадуємо, кампанія декларування доходів триватиме до 1 травня 2021 року (останній день – 30.04.2021 року), а для бажаючих отримати податкову знижку – до 31 грудня цього року.

Старобільський сектор організації роботи

організаційно-розпорядчого управління