Луганська область, Старобільський район

Розпочала роботу Комісія з питань захисту прав дитини Марківської селищної ради

Дата: 26.02.2021 13:27

Комісія з питань захисту прав дитини Марківської селищної ради була створена та працює для результативного вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, яка зростає та виховується в сімейному оточенні, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист.

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, 26 лютого відбулося засідання вищезазначеної комісії. Серед присутніх членів комісії були представники служб доточні до вирішення соціальних питань. На порядку денному були розглянуті питання щодо надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів та інші.
Підготовлені матеріали детально вивчені працівниками служби у справах дітей, надані всі необхідні, згідно чинного законодавства, документи для їх розгляду.
Підсумувавши кожне питання, членами комісії прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.