Визначення пріоритетних напрямків розвитку сільського господарства, у рамках проведення локального аналізу
Вперше, проводячи локальний аналіз, намагаємось опанувати нові форми роботи з громадою. В заходах реалізації ініціативи "Опитування мешканців громади щодо безробіття та незацікавленість місцевого населення в розвитку сільського господарства в Марківській громаді Луганської області" є проведення круглого столу. Наразі триває підготовка до узагальненого аналізу опитування. Сьогодні, для збору інформації щодо стану справ в агропромисловому розвитку громади, представниця робочої групи Любов Куряча (спеціаліст Марківської селищної ради) поспілкувалась з начальником відділу агропромислового розвитку Іриною Григоренко. В ході зустрічі були визначені пріоритетні напрямки розвитку сільського господарства, а також напрацьовані шляхи покращення стану справ в галузі.
Нагадуємо, опитування проводиться онлайн за посиланням до 10 березня 2021 року перейдіть за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf0Lr3XHL_950tsgPpu5m9u1yAARXRYO2xbsbPYndahES318g/viewform?fbclid=IwAR31mUSpQm9BIesq1djMCQSU8QCSN-dzheCkrGLP553K_NrLK9hIaoK_Vug
Проєкт «Життя на межі миру: від громадських ініціатив до громадської безпеки в громадах» реалізується спілкою Громадські Ініціативи України у партнерстві з організацією ГО «Точка Доступу» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Данії, Швейцарії та Швеції.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.