Луганська область, Старобільський район

Про роботу поліцейських громади на Марківщині

Дата: 16.03.2021 16:45

16 березня 2021 року з робочим візитом на Марківщину завітала старший інспектор сектору взаємодії з громадами УПД ГУНП в Луганській області Анна Горошанська. Вона зустрілася з селищним головою Ігорем Дзюбою та поліцейськими громади Іваном Білянським та Валентином Каплею. В ході зустрічі обговорили подальшу реалізацію проєкту «Поліцейський офіцер громади» на території Марківської селищної ради.

Наразі, поліцейські офіцери Марківської громади проводять активну профілактичну роботу з протидії шахрайству.
Поліцейські офіцери продовжують застерігати та інформувати населення про розповсюджені шахрайські схеми залишаючи громадянам пам’ятки «Як не стати жертвою шахраїв».
Своєчасна інформованість, обізнаність та обережність захистить мешканців громад від злочинних дій шахраі?в.