Покращення первинної медицини у сільській місцевості. УФСІ VIІ робота триває

Дата: 19.03.2021 14:55

Фото без опису17 березня 2021 року за ініціативи та організації Департаменту відбулась робоча онлайн-зустріч щодо обговорення ходу реалізації проєктів Українського фонду соціальних інвестицій за участю Олексія Смирнова, першого заступника голови Луганської обласної державної адміністрації, Артура Бродзінського, директора Східного регіонального представництва УФСІ, Ганни Аладжальян, консультанта з розвитку громад УФСІ та представників громад і медичних установ Луганської області. Від Марківської громади участь у нараді взяла начальник відділу економічного розвитку, інвестицій, інформаційно- комунікаційних технологій Вікторія Сиса. У нашій громаді реалізується проєкт «Покращення первинної медицини у сільській місцевості. УФСІ  VIІ» й наразі триває підготовка проєктно-кошторисної документації на здійснення капітального ремонту будівлі Бондарівської лікарської амбулаторії, що і було обговорено в ході дискусії. В свою чергу Вікторія Сиса скористалася нагодою подякувати Фонду соціальних інвестицій за можливість реалізувати даний проєкт в Марківській громаді, що сприятиме розвитку соціальної інфраструктури громади, допоможе покращити умови перебування в медичних установах.

Пригадаймо!

На початку минулого року відділом економічного розвитку, інвестицій, інформаційно- комунікаційних технологій Марківської селищної ради була подана заявка на конкурс субпроєктів від Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ) для зміцнення центрів первинної медичної допомоги в рамках проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. Покращення первинної медицини у сільській місцевості» (Конкурс), який фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччина. У жовтні був підписаний чотиристоронній меморандум про співпрацю членами якого були: директор регіонального представництва УФСІ А. Бродзінський, голова партнера з впровадження субпректу О.Тіщенко, від імені власника об’єкту селищний голова Ігор Дзюба та від імені балансоутримувача об’єкту Т. Лигута. Вже 26 січня 2021 року Фондом передано інфрачервоні термометри, тонометри, пульсоксиметри, небулайзер, глюкометри та сучасний 12 канальний кардіограф.