Марківська селищна військова адміністрація
Старобільського району Луганської області

ІНФОРМАЦІЯ про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника Комунального некомерційного підприємства «Марківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Марківської селищної ради

Дата: 29.03.2021 16:42
Кількість переглядів: 509

 

      Відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», прийнято рішення про проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального некомерційного підприємства «Марківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Марківської селищної ради.

          ІНФОРМАЦІЯ про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника Комунального некомерційного підприємства  «Марківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Марківської селищної ради.

         НАЗВА УСТАНОВИ: Комунальне некомерційне підприємство «Марківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Марківської селищної ради.

       МІСЦЕ ЗНАХОДЖЕННЯ: вул. Центральна, б. 6, смт  Марківка, Луганська обл., 92400.

     НАЗВА ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ: керівник Комунального некомерційного підприємства «Марківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Марківської селищної ради.

         ТЕРМІН ДІЇ ТРУДОВОГО КОНТРАКТУ: 5 років.

     КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ: Повна вища медична освіта (спеціаліст, магістр). Проходження інтернатури за однією зі спеціальностей медичного профілю з наступною спеціалізацією з «Організації і управління охороною здоров’я». Підвищення кваліфікації (курси удосконалення, стажування, передатестаційні цикли тощо). Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста та посвідчення про присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії з цієї спеціальності. Стаж роботи за фахом не менше 5 років. Вільне володіння українською мовою.

       

         ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, що подаються на  участь у конкурсі:

- копію паспорта громадянина України що засвідчується особистим підписом;

- письмова заява про участь у конкурсі;

- резюме у довільній формі;

- автобіографія;

- копія (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, які підтверджують досвід роботи;

- згода на обробку персональних даних;

- конкурсна пропозиція розвитку комунального некомерційного підприємства  «Марківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Марківської селищної ради на 5 років, не більше 15 сторінок друкованого тексту в  паперовій та електронній формі.

- довідка МВС про відсутність судимості;

- медична довідка про стан здоров'я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров'я за формами, затвердженими наказом МОЗ  України від 17 січня 2002 року №12; 

- попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» обмежень, підписане претендентом на посаду;

- заява про відсутність конфлікту інтересів;

- підтвердження подання декларації особи, уповноважених на виконання функцій місцевого самоврядування за 2020 рік;

- інша додаткова  інформація стосовно освіти, досвіду роботи, професійного рівня претендента.

 

         Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

 

          СТРОК І МІСЦЕ ПРИЙНЯТТЯ ДОКУМЕНТІВ:

Прийняття заяв і доданих до них документів від претендентів на участь у конкурсі здійснюється протягом 22 календарних дні після дати оприлюднення оголошення про проведення конкурсу на офіційному сайті Марківської селищної ради. Кінцевий термін прийняття заяв  20.04.2021  до 17.00.

         Документи приймаються за адресою: 92400, Луганська обл., смт Марківка,                 вул. Центральна, б. 18, каб. 117.

 

 Довідки за телефоном: 050 296 88 06


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь