ПОДІЯ ДНЯ…

Дата: 06.04.2021 10:56

Фото без описуСьогодні Марківська громада зустрічала представниць дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), координаторів проєктів у сфері захисту дитини Наталію Датченко та Марію Артапову. Команда ЮНІСЕФ розглядає нашу громаду для участі у компонентах проєкту щодо розвитку соціальних послуг та розвитку молоді, тому сьогоднішня зустріч дає змогу презентувати нашу громаду для подальшої співпраці з дитячим фондом ЮНІСЕФ.

Марківську громаду на зустрічі представляли: селищний голова Ігор Дзюба, заступники селищного голови - Андрій Лигута та Галина Худик, начальник відділу економіки та інвестицій Вікторія Сиса, начальник відділу соціального захисту населення Костянтин Тищенко, в.о. директора КУ «Центр надання соціальних послуг» Світлана Кучерова, начальник відділу молоді та спорту Володимир Личман. Під час зустрічі відбулось так би мовити тісне знайомство з основними видами діяльності обох сторін. Марківська громада запропонували для перегляду презентацію громади та проєкт Стратегії соціальних послуг в Марківській ТГ. Координатор проєкту у сфері захисту дитини Наталія Датченко проінформувала присутніх про наступне: в рамках нового проєкту «СПІЛЬНО -2. ПОСЛУГИ ДЛЯ СІМЕЙ З ДІТЬМИ В ГРОМАДАХ» буде обрано додатково 8 нових територіальних громад (на підконтрольних уряду України територіях). Діяльність проекту буде передусім спрямована на реагування на соціальні наслідки пандемії COVID-19 та покращення соціального благополуччя сімей із дітьми, зокрема тих, що виховують дітей із інвалідністю, внутрішньо переміщених та інших вразливих родин. Окрім компоненту з розвитку соціальних послуг, у новому проекті з'явиться можливість долучення громади до активностей, пов’язаних із дошкільною та шкільною інклюзивною освітою та розвитком молоді. Проєкт міститиме твердий (поточні, капітальні ремонти, оснащення) та м'який компоненти (розробка політик, навчання фахівців, активізація громадського діалогу тощо). Наступним кроком зустрічі було відвідування об’єкту, де планується впровадження даного проєкту – приміщення КУ «Центр надання соціальних послуг» Марківської селищної ради. По закінченню зустрічі гості запевнили марківську делегацію у подальшій співпраці з метою реалізації проєкту на нашій території.
Зустріч відбулась із суворим дотриманням карантинних норм.