ПРО ГОЛОВНЕ...

Дата: 09.04.2021 10:31

Фото без описуЗасідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вже стало традиційним щоп’ятниці, під час якої головуючий – очільник Марківської громади Ігор Дзюба, разом із членами комісії підсумовує роботу за минулий тиждень й виносить рішення щодо запланованих заходів на наступний. Сьогодні, 09 квітня на розгляд комісії спеціалістом з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Володимиром Чередниченко було запропоновано чотири питання, які наразі є найголовнішими. По першому питанню Про заходи із протидії поширенню на території Марківської селищної ради гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Доповідали начальник Марківського відділення лабораторних досліджень Біловодської міжрайонної філії ДУ «Луганський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України Світлана Ковтун, в.о. головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Тамара Лигута, начальник Марківського управління ГУ Держпродспоживслужби в Луганській області Галина Перепелиця, заступник селищного голови Галина Худик.
Враховуючи лист заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України від 31.03.2021 № 1176/32-04/2-21. За результатами доповідей та з урахуванням обговорення, комісія вирішила:
1. Продовжити виконувати на території Марківської селищної ради додаткові протиепідемічні обмеження, передбачені Постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»(із змінами). Термін: до окремого розпорядження
2. Начальнику відділу освіти перевести на дистанційну форму навчання учнів 1-11 класів Краснопільської ЗОШ І-ІІ ступенів, учнів 1-11 класів Ліснополянської ЗОШ І-ІІ ступенів, учнів 1-11 класів Караван-Солодківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, учнів 1-11 класів Кабичівської ЗОШ І-ІІ ступенів, учнів 1-9 класів Височинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, учнів 5-9 класів Марківської ЗОШ І-ІІ ступенів № 1, учнів 5-11 класів Бондарівської гімназії та учнів 5-11 класів Марківської гімназії. Термін: до 19.04.2021 р.
3. Начальнику відділу молоді та спорту, директору КУ ФСК «Нива», директору Марківської ДЮСШ призупинити приймання відвідувачів та планування спортивних заходів в приміщеннях закладів. Термін: до 19.04.2021 р
4. Начальнику відділу культури, національностей, релігій та туризму призупинити приймання відвідувачів та планування заходів в приміщеннях закладів культури. Термін: до 19.04.2021 р
5. Марківському міжрайонному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області та відділенню поліції №1 Старобільського РУП ГУ НП в Луганській області продовжити проведення регулярних моніторингових перевірок суб’єктів господарювання щодо дотримання санітарного законодавства та протиепідемічних заходів в умовах карантину. Здійснювати в посиленому режимі контроль за виконанням обмежень, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 (зі змінами). Термін: до окремого розпорядження
6. Підприємцям, які здійснюють торгівлю продовольчими та непродовольчими товарами, забезпечити виконання санітарних та протиепідемічних карантинних заходів визначених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 (зі змінами) та постанови головного санітарного лікаря України від 09.05.2020 № 17. Термін: до окремого розпорядження
7. Начальнику відділення поліції №1 Старобільського РУП ГУ НП в Луганській області збільшити кількість патрулювань території поблизу банківських установ та закладів торгівлі в часи найбільшої відвідуваності. Термін: до окремого розпорядження.
8. Керівникам закладів торгівлі та харчування забезпечити вологу санітарну обробку перед часами найбільшої відвідуваності. Термін: до окремого розпорядження.
9. Керівникам підприємств, установ вжити додаткові заходи з гігієни праці та інші необхідні протиепідемічні заходи. Термін: до 23.04.2021 р
Про покращення стану утримання джерел протипожежного водопостачання на території Марківської селищної ради доповідав заступник начальника ДПРЧ – 23 Марківського МРВ ГУ ДСНС України в Луганській області, капітан служби ЦЗ Вадим Мельник.
Про затвердження Плану заходів щодо попередження загибелі людей на водних об’єктах протягом купального сезону 2021 року та Про затвердження плану дій щодо попередження та ліквідації пожеж у природних екосистемах Марківської селищної ради в пожежонебезпечний період 2021 року доповідав головний фахівець Марківського МРВ ГУ ДСНС України в Луганській області майор служби цивільного захисту Тимофій Медвідь. З урахуванням вищевикладеного було затверджено відповідні плани заходів та створено робочу групу з реагування на факти вчинення пожеж на території Марківської селищної ради, до складу якої увійшли представники Марківського МРВ ГУ ДСНС України в Луганській області, поліцейські офіцери громади, спеціалісти Марківської селищної ради. Очолив групу заступник селищного голови з виконавчих органів ради Юрій Ковтун.