До уваги бджолярів!!!

Дата: 10.04.2021 10:40

Фото без описуУ зв'язку з розміщенням стоянок пасік у безпосередній близькості до площ полів, що обробляються СТОВ "Агрофірма "Марківське" на території Марківської територіальної об'єднаної громади Луганської області, а саме село Кризьке, село Просяне, село Гераськівське, село Сичівка, село Бондарівка,село Курячівка, село Нова Україна, село Лимарівка, село Розсохувате, село Тернівка поперджаємо про проведення агрохімічної обробки засобами захисту рослин третього класу хімічної небезпеки посівів озимої пшениці.

Термін виконання робіт з 12 квітня 2021 року по 25 квітня 2021 року. Асортимент, засоби, сфера застосування пестицидів, норми, кратність обробок відповідають "Переліку пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні". Обробка буде здійснюватися суворо за показаннями з обов'язковим врахуванням економічної межі шкідливості, ступеню розвитку рослин, а також прогнозу погоди.
Адміністрація підприємства СТОВ "Агрофірма "Марківське"