УВАГА, БДЖОЛЯРІВ!

Дата: 14.04.2021 15:26

З метою ідентифікації та обліку пасік, обліку кількості бджолиних сімей та декларування ветеринарно – санітарного стану власники  пасік або уповноважені ними особи повинні отримати паспорт пасіки нового зразка та додатки до нього.

Про порядок видачі  ветеринарно – санітарного паспорта пасіки та її реєстрації  викладено в наказі Мінекономіки від 19 лютого 2021 року № 338 «Про деякі питання у сфері бджільництва».

Розпорядженням голови Марківської селищної ради від 05 квітня 2021 року № 96 утворено постійно діючу комісію із встановлення факту отруєння бджіл.

Звертаємо увагу, що у разі припинення діяльності пасіки її власник протягом десяти календарних днів письмово інформує про це орган місцевого самоврядування, де зареєстровано пасіку (телефон для звернень 0997146205 Григоренко Ірина Вікторівна).