До увагу громадян!

Дата: 15.04.2021 08:19

Фото без опису15 травня 2021 року відбудеться  XIII Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні шляхи удосконалення українського законодавства».

Запрошуємо до участі студентів, аспірантів, правників-практиків, нотаріусів, адвокатів, прокурорів, суддів, науковців та всіх охочих.

На заході будуть обговорені актуальні проблеми удосконалення законодавства України.

Організаторами конференції є Юридична клініка Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Координаційний центр з надання правової допомоги, Рада адвокатів Харківської області, Громадська організація «Центр розвитку правничої клінічної освіти».

Конференція відбудеться у приміщенні Юридичної клініки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, м. Харків, вул. Пушкінська, 106, зала 222.

Також можна взяти участь онлайн через Zoom:
ідентифікатор конференції: 291 796 1683, код доступу: r93АqQ

Організаційний внесок — 200 грн.

Тематичні напрями конференції

• Основи права (теорія права та держави, філософія права, історія держави і права України та зарубіжних країн, логіка, юридична аргументація);
  • Адвокатура, судоустрій, доступ до правосуддя;
  • Приватне право (цивільне право та цивільний процес, корпоративне право, господарське право та процес, сімейне право, екологічне право, земельне та аграрне право, трудове право, міжнародне приватне право);
  • Публічне право (конституційне право та процес, адміністративне право та процес, адміністративна діяльність, державне будівництво, муніципальне право, міжнародне право та право Європейського Союзу, гуманітарне право, податкове право, право соціального забезпечення);
  • Кримінальне право (кримінальне право і процес, криміналістика, оперативно-розшукова діяльність, кримінологія та кримінально-виконавче право);
  • Юридична клінічна освіта (фінансова грамотність, юридична клінічна практика, медіація).

Умови участі у заході

Для участі у конференції необхідно надіслати до 10 травня 2021 року включно організаційному комітету на legalclinicconference2021@gmail.com такі матеріали:

1. Тези українською, російською або англійською мовами.
  2. Авторську картку.
  3. Відскановану (сфотографовану) квитанцію про сплату організаційного внеску.

Назва вищеназваних файлів має бути вказана українською мовою відповідно до прізвища та ініціалів учасника та має містити відповідно слова: «тези» (Петренко П.П._тези), «авторська картка» (Петренко П.П._авторська картка), «квитанція» (Петренко П.П._ квитанція).

Вимоги до оформлення тез:

1. Обсяг до 3 сторінок включно. У разі перевищення обсягу поданих тез кожна наступна сторінка додатково оплачується в розмірі 50 грн.
  2. Формат: А4 у текстовому редакторі Microsoft Word у вигляді файлу з розширенням (.doc) або (.docx). Орієнтація – книжкова.
  3. Шрифт – Times New Roman; кегль (розмір шрифту) – 14; міжрядковий інтервал – 1,5; всі поля – по 20 мм; абзаци – 10 мм.

1 рядок – прізвище та ініціали автора; вирівнювання – по правому краю, шрифт – напівжирний  курсив;

2 рядок – науковий ступінь, вчене звання (за наявності), посада та повна назва закладу освіти або місця роботи; вирівнювання – по правому краю, шрифт – звичайний;

3 рядок – повна назва інституту (факультету), курс, група (за наявності); вирівнювання– по правому краю, шрифт – звичайний;

4 рядок – назва тез; вирівнювання – по центру, шрифт – напівжирний, всі букви прописні;

5 рядок і далі – текст тез; вирівнювання тексту – по ширині, шрифт – звичайний.

Орієнтовний план роботи конференції

10:00–10:15 – відкриття конференції;

10:20–11:50 – пленарне засідання;

12:00–13:50 – робота в секціях;

14:00–14.30 – підведення підсумків та закриття конференції.

Контакти організаторів

Рудковська Мирослава – 093 454 90 41

Токарь Яна Олександрівна – 066 525 10 98

Адреса оргкомітету: вул. Пушкінська, 106, каб. 104.

Реквізити для сплати організаційного внеску

Організаційний внесок у розмірі 200 грн сплачується за реквізитами:

Банк одержувача: «Приватбанк»

Номер карти: 5168 7451 0314 2409

Одержувач: Токарь Яна Олександрівна

Призначення платежу: Організаційний внесок за участь у конференції