Фінальна стадія презентації брендів громад Луганщини

Дата: 27.04.2021 16:29

Фото без опису27 квітня 2021 року у Сєвєродонецьку у бізнес-центрі «Green town» відбулась фінальна стадія презентації брендів громад «Луганщина брендована» в рамках пілотного проєкту «Розробка маркетингових стратегій та брендів громад». Учасниками заходу стали 13 громад Луганщини, в тому числі й Марківська громада, яку на завершальному етапі представляли секретар ради Надія Кривошлик та начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Вікторія Сиса.

Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні (ПРООН) в рамках компоненту розвиток місцевого самоврядування та реформа децентралізації влади завершує реалізацію пілотної ініціативи, спрямованої на покращення візуального іміджу сіл, селищ та міст Луганської та Донецької області. Спеціально для кожної громади був розроблений брендбук, який відображає головні родзинки тієї чи іншої громади, риси її жителів, географічні особливості тощо.

Переглядачі нашої сторінки у Фейсбуці та офіційний сайт Марківської громади протягом минулого року мали змогу спостерігати за всіма етапами створення нашого бренду. Приємно бути серед найкращих. Далі буде…