Привітання селищного голови Марківської селищної ради Ігоря Дзюби з Днем прикордонника України

Дата: 30.04.2021 07:39

Фото без описуШановні охоронці державних рубежів! Дорогі ветерани-прикордонники!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого професійного свята.

Ваша служба важка, небезпечна, вимагає дисципліни і витримки, але водночас це почесний обов'язок, який дозволяє нам мирно працювати, мріяти, будувати майбутнє.

Ваші приклади професіоналізму, витримки й сміливості, Ваша стійкість та мужність, нелегка служба вдень і вночі, у спеку і холод є яскравим прикладом для підростаючих поколінь.

Цього святкового дня висловлюю глибоку вдячність Вам, дорогі ветерани прикордонної служби, усім тим, хто нині сумлінно і самовіддано виконує почесний конституційний обов'язок щодо забезпечення недоторканності кордонів нашої Вітчизни.

Бажаю Вам і Вашим сім'ям міцного здоров'я, щастя, життєвих гараздів, родинного миру і спокою. Нехай любов до Батьківщини й людська шана надихають Вас на нові звершення у благородній справі вірного служіння рідному народу.

З повагою, селищний голова, Марківської селищної ради Ігор Дзюба