ДО УВАГИ БДЖОЛЯРІВ!!!

Дата: 05.05.2021 10:13

У зв’язку з розміщенням стоянок пасік у безпосередній близькості до площ полів, що обробляються СТОВ «Агрофірма «Марківське» на території Марківської територіальної громади Луганської області, а саме с. Кризьке, с. Просяне, с. Гераськівка, с. Бондарівка, с. Курячівка, с. Нова Україна, с. Сичівка, с. Лимарівка, с. Розсохувате, с. Тернівка - попереджаємо про проведення агрохімічної обробки засобами захисту рослин другого та третього класу хімічної небезпеки посівів озимої пшениці та соняшнику. Термін виконання робіт з 5 травня 2021 року по 20 травня 2021 року. Асортимент, засоби, сфера застосування пестицидів, норми, кратність обробок відповідають «Переліку пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні». Обробка рослин буде здійснюватися суворо за показаннями з обов’язковим врахуванням економічної межі шкідливості, ступеню розвитку рослин, а також прогнозу погоди.

Адміністрація СТОВ «Агрофірма «Марківське»