Народилася Клавдія Данилівна 19 травня 1922 року у Височинівці на Марківщині. Своє життя пов’язала з найголовнішим – охороною здоров’я земляків та вихованням їхніх дітлахів. У Старобільському медичному училищі здобула освіту санітарного фельдшера.
Відразу після звільнення території Марківщини від нацистів у медучилищі зі студентів сформували групу добровольців й відправили на фронт. В числі новобранців була і Клавдія Данилівна. Досить кмітливу та старанну дівчину направили в штаб автоуправління Південно-Західного фронту, де вона виконувала обов’язки посильного. Але з ризикованою місією завзята дівчина впоралася бездоганно.
На фронті Клавдія Данилівна зустріла своє кохання – єдине на все життя. На війні Клавдія та Олександр побралися, але вже через кілька місяців жінка овдовіла, однак у 1945 році народилась велика втіха – донька Лідія.
По війні два роки працювала санітарним фельдшером за отриманим фахом. У 1947- му очолила дитячі ясла радгоспу «Айдар». Потому завідувала дошкільними закладами у райцентрі. З 1961-1978 роки працювала медичним статистиком райлікарні. А до виходу на заслужений відпочинок – дієтсестрою даного закладу.
Клавдія Данилівна Стародубцева завжди була щедрою до людей і стриманою по відношенню до себе. На власну долю не нарікала й не показувала оточуючим свої сльози. Але до останнього подиху намагалася бути корисною для всіх. Рано втративши єдину доньку, яку виховувала сама та заглушивши біль втрати, змогла зібратися з силами та в добрі й щирій любові виховувала онуків Ольгу та Віктора.
До кінця життя жінка була напрочуд сильною, боролася з недугами та негараздами й врешті перемагала все. Дуже сильно любила людей, а вони їй відповідали взаємністю. Суспільство й держава високо оцінили її жертовний та самовідданий труд нагородивши орденами Вітчизняної війни ІІ ступеня (участь у 25 бойових ситуаціях) та «За мужність» княгині Ольги ІІІ ступеня, ювілейними медалями, почесними грамотами райлікарні.
16 квітня 2018 року нестало учасниці бойових дій, з навічно бойовим духом Клавдії Данилівні. Вічна та світла пам'ять…
У 2019 році онука Клавдії Стародубцевої передала всі нагороди та деякі особисті речі до Марківського історичного музею, з яких завідувачка Вікторія Бабенко зробила тематичну експозицію й зарпрошує всіх охочих та цікавих на перегляд пам’яток нашої історії.
Наші земляки творили історію для нас, а наш святий обов’язок зберігати та примножувати надбане, з глибокою шаною ставитися до подій минулих років, славити свою рідну землю, щодня доводячи поколінням відійшовшим у вічність, що Перемога 1945 була недарма!!!