Привітання селищного голови Марківської громади Ігоря Дзюби з Днем Великої Перемоги
Дата: 09.05.2021 09:08
Кількість переглядів: 462
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04335559/126384e6a67cfb441d148832c5ea7247.jpg)
Саме з тієї весни 9 травня є для нас найсвітлішою і найдорожчою датою, в якій воєдино злилися почуття неймовірної гіркоти і болю, а також безмежної радості і гордості за свій великий народ. Ми низько схиляємо голови перед світлою пам'яттю тих, хто, нехтуючи смерть, зупинив фашистську навалу ціною власного життя, складаємо глибоку шану всім, хто виборював перемогу в жорстоких боях і самовіддано трудився в тилу.
Шановні наші ветерани війни та праці, дорогі земляки, прийміть вітання з нагоди Дня Великої Перемоги.
Пам*ятаємо, перемагаємо!!!
https://youtu.be/ywdRROEoKNU