Сьогодні відзначається Міжнародний день медичної сестри.

Дата: 12.05.2021 08:51

Фото без описуСкладно собі уявити нашу медицину без медичної сестри. Це одна з найгуманніших професій нашого часу, так як життя людини, її здоров’я – головні цінності для кожного. Саме вони виконують усі призначення лікаря, їх небайдуже слово відіграє чималу роль у процесі видужання хворого.

Дорогі наші медичні сестри! У цей день радий привітати Вас з професійним святом і сердечно подякувати за вашу важливу і гідну працю. Ви – добрі феї в білих халатах, рятівниці людського здоров'я, справжні зброєносці лікарів. Без Вас робота медичних установ просто не була б можлива. Спасибі Вам, чарівні сестри, за те, що Ваші плечі витримують всі дані вам долею і професією тяготи!
Хочу побажати, перш за все, відмінного здоров'я і щастя в особистому житті. Нехай ваша доброта, чуйність і турбота повертається до Вас у подвійному обсязі, радує Вас приємними моментами, словами та посмішками людей, яких Ви робите міцніше і щасливіше. Теплоти Вам і найдобріших подарунків долі.
З повагою, голова Марківської громади Ігор Дзюба