Завершуємо Чемпіонат з футзалу двійною перемогою!

Дата: 23.05.2021 14:51

Фото без опису23 травня ФК "Нива - Марківська ОТГ" зіграла останні тури Чемпіонату Луганської області з футзалу. Сезон 2020/21.В першій сутичці "Нива" зустрілася з "Самсон-2". Майже до кінця 1 тайму "Самсон" не поступався "Ниві", але наполегливі атаки "Ниви" приносять позитивний результат і відображаються на табло 3:0, на користь "Ниви". З початком 2-го тайму гри нічого не змінюються. Гравці "Самсона" намагаються реалізувати хоча б одну завершену атаку, а "Нива", в свою чергу, відправляє до воріт суперника ще 1 гол і завершує матч з рахунком 4:0. Голами відзначилися Сергій Гура (3), Лисицький Вадим (1).Друге протистояння ФК "Нива" продовжує з ФК "LEX". З перших і до останніх хвилин матчу гравці "Ниви" тримали перевагу на своїй стороні. Рахунок запеклої боротьби по завершенню гри 7:1.До воріт противника голи відправили: Білокобильський Володимир (1), Андрієнко Дмитро (1), Гура Сергій (2), Лисицький Вадим (1), Єманов Максим (1), Білик Олександр (1).Вітаємо гравців збірної команди "Нива - Марківська ТГ" з вдалим виступом на Чемпіонаті! Чекаємо на нові перемоги у Чемпіонаті Луганської області з футболу 2021.

До зустрічі на великому полі!