Сьогодні Тишківці Марківської громади - 411 років

Дата: 24.05.2021 15:30

Фото без описуЗ нагоди свята у храмі Святих Кирила та Мефодія відбулося урочисте богослужіння, після якого всі бажаючі тишківчани взяли участь у святковому концерті

З вітальним словом до присутніх звернувся благочинний Марківського округу, настоятель Свято-Успенського храму, протоієрей Григорій, архімандрити Олександр та Спіридон, староста Олександр Паршин, начальник відділу культури національностей релігій та туризму Марківської селищної ради Ольга Стрижаченко. Від імені голови Марківської громади Ігоря Дзюби та від селищної ради були вручені подарунки ювілярам села, найменшому жителю та господарям найквітучіших садиб.
Запальні музичні номери цього святкового дня дарували працівники CК «Мрія» - Максим Конюхов, Оксана Самойленко, Олексій Скнарін
Як завжди тишківчани зачаровували своєю щирою гостинністю.
Зі святом, Тишківко!