Місцеві бюджети Луганщини отримали понад 1,6 млрд гривень

Дата: 10.06.2021 09:52

За словами начальника Головного управління ДПС у Луганській області Ольги Височиної, протягом січня - травня 2021 року до місцевих бюджетів надійшло 1 млрд 623,6 млн гривень.

В порівнянні з аналогічним періодом 2020 року надходження збільшились на 297,8 млн гривень. Важливо, що зростання надходжень досягнуто з усіх бюджетоутворюючих податків.

Зокрема, 1 млрд 198,4 млн грн отримано за рахунок сплати податку на доходи фізичних осіб, що у порівнянні з січнем – травнем минулого року більше на 214 млн гривень. Єдиного податку надійшло 183,2 млн грн, що перевищує минулорічний результат на 20,1 млн гривень.

Вона зазначила, що додаткові кошти, які отримали територіальні громади Луганщини у своє розпорядження, дозволять у фінансовому плані вирішити чимало питань, які стосуються їх соціального та інфраструктурного розвитку.

.

Головне управління ДПС у Луганській області