Робочий візит голови Старобільської РДА Віталія Кононова до Марківської громади

Дата: 10.06.2021 20:17

Фото без описуГолова Старобільської райдержадміністрації Віталій Кононов розпочав робочі візити до територіальних громад району. 10 червня керівник району спільно з керівником апарату РДА Оленою Цовмою із робочим візитом прибули до Марківської територіальної громади, де зустрілися з очільником громади Ігорем Дзюбою та відвідали об’єкти різних сфер діяльності. Мета візиту Віталія Кононова — обговорення шляхів спільної співпраці щодо вирішення питань розвитку громади, що увійшла до складу укрупненого Старобільського району. З головою громади обговорили перспективи соціально-економічного розвитку громади та хід виконання пріоритетних завдань на 2021 рік. Фото без описуВідвідали «Амбулаторію загальної практики сімейної медицини» в с. Лісна Поляна, будівництво якої завершено, тривають внутрішні роботи та заходи з благоустрою. Конструктивно поспілкувалися з головним лікарем Комунального некомерційного підприємства «Марківська Багатопрофільна лікарня» Андрієм Третяком та з медичними працівниками приймального відділення лікарні. Під час бесіди, обговорюючи важливі питання, що турбують працівників охорони здоров’я, окрема увага була приділена темі проведення вакцинації громадян, організації роботи в умовах коронавірусної хвороби та обов’язкове дотримання карантинних вимог кожним мешканцем. Був здійснений огляд щойно завершеного ремонту харчоблоку ДНЗ «Теремок» та СК «Мрія». Також в ході візиту очільник громади познайомив гостей з керівниками агроформувань району Віктором Природою (ТОВ «Айдар»), Олександром Брюховецьким (ТОВ «Фрунзе») та Олександром Палазюком (СТОВ «Агрофірама»Марківське»). Господарі своїх підприємств поінформували Віталія Васильовича щодо напрямків діяльності. Озвучили головну проблему Марківщини - відсутність доріг, оговорили шляхи вирішення цієї біди, яка хвилює не тільки марківчан. Як зазначив Віталій Кононов проблема з дорогами, точніше їх відсутність є болючою в усіх громадах Старобільського району та його адміністративного центру зокрема.

У голови Старобільської РДА Віталія Конанова склалося приємне враження щодо робіт, виконаних у громаді з часу її створення та зазначив важливість завершення проєктів, адже вони сприяють покращенню та полегшенню життя мешканців сіл Марківської ТГ. В свою чергу, голова Марківської територіальної громади Ігор Дзюба подякував колезі за візит і висловив сподівання на тісну співпрацю та взаємодопомогу між державним органом виконавчої влади та Марківською громадою, а особливо у сприянні якнайшвидшому ремонті доріг у марківському напрямку.