З початку року податкові органи Луганщини взяли на облік майже півтори тисячі платників податків

Дата: 14.06.2021 09:19

Про це розповів заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Євген Жердєв.

За його словами, станом на 1 червня 2021 року на обліку у податкових органах ДПС області перебувають 110 тис. 069 платників.

Із них 40 тис. 975 юридичних осіб та 69 тис. 094 - фізичні особи - підприємці та фізичні особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність.

Євген Жердєв зазначив, що протягом січня – травня 2021 року взято на облік 1455 платників податків. Серед них 231 юридична особа та 1224 фізичні особи – підприємці.

Кількість фізичних осіб Луганської області, які зареєстровані в Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків та окремому реєстрі ДРФО станом на 01.06.2021 складає 2 млн 196 тис. 977. Протягом січня-травня поточного року в ньому зареєстровано 3 тис. 838 фізичних осіб, у тому числі 117 іноземних громадян.

.

Головне управління ДПС у Луганській області