Марківщина вболіває за своїх -відкрито ФАН-зону до ЄВРО-2021...

Дата: 11.06.2021 21:28

Фото без описуНа території СК «Мрія» за підтримки голови громади Ігоря Дзюби та ініціативи відділу молоді та спорту Марківськоі селищноі ради, спільними зусиллями КУ ФСК «Нива» та Марківськоі ДЮСШ, депутатів селищноі ради та небайдужих до розвитку дозвілля громади, сьогодні, 11 червня 2021, було відкрито фан-зону для шанувальників футболу! В рамках відкриття сучасної платформи для справжніх патріотів українського футболу, присутніх розігрів товариський матч, за участі вихованців ДЮСШ. Музичний та технічний супровід СК «Мрія». З привітаннями до громади звернувся очільник Марківщини Ігор Дзюба, побажавши гарного дозвілля та захопливого перегляду. Потягом всього чемпіонату можна буде насолодитися переглядом та жвавим вболіванням за збірну України!
Шановні любителі футболу, вболіваймо разом! Вже цієї неділі, 13 червня, о 22.00, запрошуємо на пряму трансляцію ЄВРО-2021, де наша збірна зіграє з Голландією! Разом вболіваємо, разом перемагаємо!