Місцеві громади Луганщини отримали від спрощенців понад 183 млн грн єдиного податку

Дата: 22.06.2021 13:44

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Євген Жердєв повідомив, що протягом січня-травня 2021 року від спрощенців Луганщини до місцевих бюджетів надійшло 183,2 млн гривень.

Він зазначив, що основна частина надходжень єдиного податку, а це 113,1 млн грн сплачена фізичними особами – підприємцями, які працюють на спрощеній системі оподаткування. Юридичні особи – платники єдиного податку ІІІ групи перерахували до місцевої скарбниці 15,3 млн грн, сільськогосподарські товаровиробники -54,8 млн гривень.

У порівнянні з показниками січня – травня 2020-го року надходження єдиного податку збільшились на 20,1 млн грн або на 12,3 відсотка.

Євген Жердєв нагадав, що всього за січень – травень 2021року до місцевих бюджетів Луганщини надійшло 1 млрд 623,6 млн грн податків, зборів, інших платежів.

Головне управління ДПС у Луганській області