«Книжковий Арсенал у твоїй бібліотеці» - творча зустріч з Ольгою Стрижаченко (Кудіновою)

Дата: 23.06.2021 15:19

23 червня у Марківській публічній бібліотеці в рамках проєкту Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал у твоїй бібліотеці» відбулась творча зустріч з поетесою, письменницею Марківської громади Ольгою Стрижаченко. Поціновувачі таланту Ольги Вікторівни мали змогу переглянули відео презентацію життєвого та творчого шляху, яку дбайливо та старанно підготували працівники закладу. На прохання слухачів Ольга Стрижаченко (Кудінова) зачитала найулюбленіші свої вірші. У форматі «питання-відповідь» гостя заходу залюбки ділилася секретом успіху та людського визнання: «Бути людиною й любити свій рідний дім, свою родину, людей, які тебе оточують та надихають!» Слід зазначити, що наразі, Ольга Вікторівна обіймає посаду начальниці відділу культури, національностей, релігій та туризму й вміло поєднує свою творчу діяльність з професійною. Прикладом є її завзяття у виконанні обов’язків та чудові заходи он-лайн та оф-лайн формату.

Бажаємо й надалі Ользі Вікторівні, незгасаючого творчого потенціалу, бути берегинею для своєї творчої сім’ї й надалі приємно дивувати Марківську громаду своєю творчою діяльністю.