До уваги органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств державної та комунальної форми власності, установ та організацій

Дата: 24.06.2021 10:31

Фото без описуГоловне управління Держгеокадастру у Луганській області, з метою виконання підпункту 2 пункту 1 Указу Президента України від 22.07.2019 № 542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству», нагадує органам державної влади, органам місцевого самоврядування, підприємствам державної та комунальної форми власності, установам та організаціям про необхідність організації робіт з розробки відповідних документацій із землеустрою (з урахуванням положень Закону України «Про землеустрій») на земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року та посвідчене відповідними державними актами і договорами оренди, відомості про які не внесені до Державного земельного кадастру, та на земельні ділянки правовстановлюючі документи на які належним чином зареєстровані та видані, але дані земельні ділянки не відображаються на Публічній кадастровій карті, для подальшого внесення відомостей про земельні ділянки до Державного земельного кадастру.

Для отримання більш детальної інформації щодо внесення відомостей про земельні ділянки до Державного земельного кадастру, пропонуємо звернутися до територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Луганській області.