Вітання голови Марківської територіальної громади Ігоря Дзюби з Днем митної служби України!

Дата: 25.06.2021 09:04

Шановні працівники та ветерани митної служби! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня митника, яке запроваджене 2020 році з ініціативи Президента України та буде щорічно відзначатися 25 червня. З давніх-давен митниця слугувала надійним форпостом захисту економічних інтересів країни.  Сьогодні вона здобула статус державної служби, діяльність якої спрямована не тільки на захист економічного суверенітету країни, а й на боротьбу з контрабандою зброї, наркотиків і міжнародним тероризмом. Саме тому сьогодні зростає роль митниці, високопрофесійна робота якої сприяє розвиткові вітчизняної економіки, захисту внутрішнього ринку та наповненню державного бюджету, гарантує стабільність міждержавної співпраці.

Слова особливої вдячності адресую митникам пункту пропуску «Просяне», на території Марківської громади гідно виконують свої службові обов”язки.

З нагоди професійного свята бажаю усім Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, миру, життєвої енергії та благополуччя.

Нехай служба буде легкою, а благородна справа служіння інтересам України приносить задоволення.

З повагою, голова Марківської ТГ Ігор Дзюба