В Марківській громаді підписали меморандум про співпрацю з громадськими об*єднаннями
Дата: 01.07.2021 10:03
Кількість переглядів: 483
Підписання Меморандуму про співпрацю – це важливий крок на шляху укріплення партнерських відносин органів місцевого самоврядування та громадськості. Таким чином, на Марківщині створюється ефективна система взаємодії місцевої влади та громадських організацій.
«Відкритість, прозорість і публічність – це принципи, на яких ми вибудовуємо свою роботу. І підписання Меморандуму про співпрацю – підтвердження цьому. Скоординована спільна робота дозволить подолати існуючі виклики, сформувати нову якість соціальних стандартів життя жителів нашої громади», – зауважив селищний голова Ігор Дзюба.
Тож, меморандум про співпрацю підписали:
Голова ГО «Марківська громадська патріотична організація «Воїни-прикордонники» Олександр Піляшенко;
Голова ГО «Ветеранів та інвалідів Союз Чорнобиль України Марківського району» Іван Білаш;
Голова ГО «Кабичівська організація «Добробут» Світлана Панченко;
Голова ГО «Кризька сільська організація «Промінь» Олена Шелехова;
Голова ГО «Молода енергія» Вікторія Костюченко;
Заступник голови ГО «Моя Марківщина» Сергій Рипало;
Голова ГО «Марківська районна організація ветеранів України ім. А.І. Єременка» та «Українська спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)» Іван Левченко;
Заступник голови ВП ГС асоціація ветеранів війни учасників бойових дій та волонтерів АТО у Марківському районі Луганської області Сергій Солоп.
Укладанням Меморандуму підписанти, усвідомлюючи вагомість розвитку партнерства неурядових організацій та місцевої влади, підтримали тенденції розвитку демократичного суспільства в Україні. Адже тільки взаємодія влади та громадськості може забезпечити сталий розвиток громади та підвищити рівень життя її мешканців.
Сторони домовились взаємодіяти у таких напрямках співпраці як всебічний розвиток дітей та молоді, підвищення рівня цінностей інтелектуально-культурного, фізичного та спортивного розвитку, створення належних умов життєдіяльності мешканців громади та підвищення рівня їх добробуту, всебічний розвиток дітей та молоді, реалізація спільних проєктів щодо розвитку благоустрою громади, впровадження і використання підходів і методів покращення екологічного стану території громади, реалізації спільних проєктів щодо економічного розвитку задля наповнення бюджету громади.