Шановні працівники та ветерани податкової служби Марківщини!
Дата: 02.07.2021 07:44
Кількість переглядів: 330
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04335559/4052912624105e32f103e58e7cd76a3b.jpg)
Вітаємо, Вас з професійним святом – Днем податківця України! Професія, якій Ви присвятили своє життя – одна з найнеобхідніших в нашому суспільстві. Своєю працею ви сприяєте зміцненню фінансової дисципліни, поступовому наведенню порядку в розрахунках і платежах. Від вас значною мірою залежить наповнення державної казни, вирішення тих важливих соціально-економічних завдань, які стоять сьогодні перед державою.Сподіваюся, що Ваша сумлінна праця сприятиме утвердженню партнерських відносин з платниками податків, впровадженню сучасних ефективних методів господарювання, підвищенню добробуту наших громадян. Бажаю Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, сімейного затишку та світлого майбутнього.
З повагою, голова Марківської ТГ Ігор Дзюба