Інформацію про стан розрахунків з бюджетом можна отримати в Електронному кабінеті

Дата: 28.07.2021 16:00

У Головному управлінні ДПС у Луганській області звертають увагу. В Електронному  кабінеті доступна зручна послуга «Стан розрахунків з бюджетом».

Цей сервіс в режимі реального часу надає можливість отримання підтверджуючого документу щодо стану розрахунків платника з бюджетом та фондами соціального та пенсійного забезпечення.

Щоб скористатися ним, необхідно сформувати Запит про отримання витягу щодо стану розрахунків з бюджетами та цільовими фондами за даними органів ДПС (далі - Запит) (форма запиту F/J 1300204).

Поля форми Запиту заповнюються системою автоматично.

Відповідь на Запит платнику надсилається у формі витягу з інформаційної системи органів ДПС щодо стану розрахунків платника з бюджетом та цільовими фондами за формою  F/J 1400204.

У відомстві зазначають, що стан розрахунків платника за платежами, що контролюються органами ДПС, змінюється в режимі онлайн.

Головне управління ДПС у Луганській області