Репортаж з відкритого турніру серед дитячих команд, присвяченого пам'яті легенди Марківського футболу Білика С. О.

Дата: 06.08.2021 22:15

Фото без опису5-6 серпня завжди гостинний ФСК «Нива» приймав юних спортсменів в рамках відкритого турніру серед дитячих команд, присвяченого пам'яті легенди Марківського футболу Білика С. О. Заявки до участі подали п’ять команд, три з яких представляли різні райони Марківки? команда Бондарівка-Курячівка й Кризьке. Протягом двох днів на зеленому полі тривали запеклі футбольні баталії, які врешті визначили переможців турніру. До останньої краплі поту хлопчаки з усіх команд намагалися вибороти кубок переможця. Але в такій грі завжди є переможці та переможені.

Тож, перейдемо до результатів:
Третє місце посіли гравці з команди - «Кризьке»
На почесному другому команда - «Бондарівка-Курячівка»
І остаточними переможцями турніру-2021 стали команда – «Метеор» з Марківки та отримали Кубок. Також були відзначені : Артем Дзюба - кращий захисник, Стас Коротун – кращий бомбардир, Артем Палагута – кращий воротар. Кращим гравцем визнано Марка Меженського, який отримав м’яч з підписами гравців чернігівської «Десни» від Олександра Білика.
Команди учасники та призери змагань отримали грамоти та медалі від відділу молоді та спорту Марківської селищної ради. Родина Біликів заохотили всіх учасників турніру солодкими подарунками. Не залишились без втішних відзнак й тренери наставники.
Дякуємо всім учасникам змагань за емоційні дні вуличного футболу і вперед до нових перемог!!!