Про відкриття провадження Луганським окружним адміністративний судом

Дата: 17.08.2021 13:25

14 червня 2021 року Луганський окружний адміністративний суд своєю ухвалою відкрив провадження у справі 360/2666/21, за позовом Передерій Анжеліки Нугзарівни до Марківської селищної територіальної виборчої комісії Старобільського району Луганської області про визнання протиправною та скасувати постанову Марківської селищної територіальної виборчої комісії Старобільського району Луганської області № 10 від 07 травня 2021 року «Про дострокове припинення повноважень депутата Марківської селищної ради Старобільського району Луганської області Передерій Анжеліки Нугзарівни, висунутої Луганською обласною організацією політичної партії «НАШ КРАЙ» та обраної депутатом на перших виборах депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 р.» та визнання протиправною та скасувати постанову Марківської селищної територіальної виборчої комісії Старобільського району Луганської області № 11 від 07 травня 2021 року «Про визнання обраним депутатом Марківської селищної ради Старобільського району Луганської області, після дострокового припинення повноважень депутата Передерій Анжеліки Нугзарівни у відповідному територіальному виборчому списку Луганської обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ» за черговістю, встановленою з урахуванням результатів голосування виборців у територіальному виборчому окрузі № 2 ОСОБА_3».