Фотозвіт зі свята пляжного волейболу у Караван-Солодкому Марківської громади. Як і обіціяли було драйвово, спекотно, дивовижно!

Дата: 21.08.2021 09:52

Вперше, 20 серпня, на території Марківської громади в с. Караван-Солодкий відбувся відкритий Кубок з пляжного волейболу серед чоловічих та жіночих команд Марківської ОТГ.

Позмагатися на пляжному майданчику, який підготували староста та жителі Караван-Солодківського округу, зібралися аж 11 команд.

Команди за правилами пляжного волейболу складалися з 2х чоловік і були об'єднані в 3 групи: змішана (хлопець-дівчина), жіноча та чоловіча.

В змішаній групі 1 місце виборола команда "Курячівка" (Усик Руслан, Гура Аліна), жіноча - команда "Марківка" (Костів Олександра, Лисакова Юлія).

Серед чоловічих команд була запекла боротьба за чемпіонство. За результатами фінальних ігор 1 місце вибороли господарі сьогоднішніх змагань команда "Караван-Солодкий", 2 місце - "Лісна Поляна", 3 - "Веселе".

Всі учасники змагань були відзначені пам'ятними подарунками та призами від відділу молоді та спорту Марківської селищної ради.

Особлива вдячність жителям та керівництву Караван-Солодківського старостату за підтримку спортсменів та гостинність!

Дякуємо за світлини Катерині Рудаченко, яка цього дня разом із учасниками ГО "Молода Енергія" розважали місцеву малечу. Відпочиваємо та святкуємо разом!